FMrev, czyli wszystko o Fm-ie

Football Manager

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-13 19:37:33

Hidalgo

Grafik

8834991
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 11
Punktów :   

Na goracej Sycyljii.......

Drink z lodem, to jest to! Rozparłem się wygodnie w fotelu i odpaliłem FM.Kim by tu zagrać??Hmm....Zaragoza? Nie bug z rejestracją mnie odstraszył. HSV?Co?O czym ty myślisz człowieku?Szwabami?O, nie, nie, nie. A gdyby tak......US CITTA' DI PALERMO?? To jest myśl!! Prezes przywitał mnie z Włoskim temperamentem. Budżet skromny, ale co tu dużo gadać wielu piłkarzy nie uda mi się zatrzymać. Amauri, Barzagli-liczę na duży zysk ze sprzedaży tych grajków. Tak jak się spodziewałem Amauri odszedł do Fiorentinyza 7,75mln funtów.Barzagli do Bayernu za
8,25 mln. Natomiast najwięcej gotówki uzyskałem ze sprzedaży Marka Bresciano, który podażył do Blackburn za aż...11mln! Dużo haisu mam teraz na transfery. No to się zabawie...sassasasasa! Potrzebuję
3 kopaczy na pozycje:OŚ,OPŚ i NŚ. Pierwszy do naszego klubu trafił niejaki Ibrahim Toraman zwany przeze mnie "El Toro"(byk), później dołączył Pizarro kupiony z Chelsea za jedyne dwa pięcdziesiąt...przepraszam, dwa miliony.  Na końcu zaś mój team zasilił Van der Vaart!!12mln!!


CDN...

Offline

 

#2 2008-08-16 01:32:21

JackoBB

Administrator

13415800
Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 58
Punktów :   
Obecny klub: Sporting Braga ^^

Re: Na goracej Sycyljii.......

No to na razie Bajuś twoje najlepsze a ty kiedy zrobisz 2 czesc??


Otra vez ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ustronie Morskie hotel